NAJCZĘSTSZE PYTANIA – NAJLEPSZE ODPOWIEDZI !!!

NAJCZĘSTSZE PYTANIA - NAJLEPSZE ODPOWIEDZI !!!

*niestabilność stawów,
*koślawość i szpotawość kolan oraz stóp,
*stan po niedawno przebytych urazach,
*astma,
*choroby układu krążenia,
*nietrzymanie moczu,
*ciąża oraz okres do 6 miesięcy po ciąży,
*ogólne przeciwskazania do podejmowania jakiegokolwiek wysiłku.
Oczywiście, że nie! Trampoliny służą temu, aby odciążyć stawy, są doskonałą amortyzacją. Mamy wiele przykładów klientek oraz instruktorek, które borykały się z problemami stawów kolanowych i jak same stwierdziły: „Fit and Jump jest pierwszym treningiem cardio, po którym nie czują bólu w stawach!”.

*Strój sportowy,

*obowiązkowo obuwie sportowe z czystą podeszwą,

*ręcznik,

*wodę

Naszym zdaniem,  największą zaletą treningu jest jej przyjemny charakter. Trampolina to atrybut dziecka, który momentalnie wywołuje na naszych twarzach uśmiech. Osoby, które były zmęczone psychicznie treningami w końcu cieszą się na jego myśl, odliczanie czasu do końca treningu zmieniło się w odliczanie z niecierpliwością czasu do treningu. :) Oczywiście równie ważną zaletą Fit and Jump jest intensywne spalanie, dzięki któremu szybko zauważamy efekty.

Zajęcia skierowane są dla wszystkich! Nie każdy fitness, także nie każdy fitness na trampolinach jest dla wszystkich, jednak nasza trampolina i program treningowy zostały stworzone w ten sposób, aby także osoby starsze, otyłe czy kontuzjowane mogły uprawiać ten sport. Oczywiście w przypadku kontuzji wymagana jest konsultacja lekarska.