CO ROBIMY?

Gwarantujemy dobrą zabawę i satysfakcję! Fitness na trampolinie to nowoczesny sposób na spalanie i mega rozrywkę. Budzi w nas dziecko, co powoduje niezliczone dawki pozytywnej energii, którą wykorzystujemy w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Dzięki elastycznej macie ćwiczenia te nie są obciążające dla stawów jak na przykład skoki lub bieganie.

Niezwykle mocno pracują tutaj mięśnie posturalne i wewnętrzne, które utrzymują prawidłową postawę ciała co jest niezwykle ważne przy profilaktyce skrzywień kręgosłupa, a także trzymają pieczę nad zabezpieczeniem stawów przed kontuzjami. Miękkie podłoże nie wywołuje efektu uderzenia w związku z czym stawy nie odczuwają biegu na trampolinie przeciwnie do ćwiczeń na twardej powierzchni. Oczywiście pomimo odciążenia stawów mięśnie pracują dużo wydajniej aby utrzymać odpowiednią postawę ciała i równowagę, dzięki czemu w dłuższym okresie czasu każda aktywność fizyczna staje się łatwiejsza.

Ćwiczenia na trampolinach są ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, co pozwala na zwiększenie ogólnej sprawności i kondycji ciała. Są to także ćwiczenia aerobowe, które są główną bronią w walce z otyłością i tzw. „oponką”